Поиск по номеру


Горячие объявления

Будинок від господаря !! (Діючий санвузол) м. Яготин

№ 2954

379 500 грн
(По курсу НБУ 13 800 $)
 хороший торг з власником 

Описание

Каналізація : вигрібна яма
Кількість кімнат: 2
Висота потолка: 2,70 м.
Загальна обща площа: 54 кв.м.
Житлова площа: 2 комнати
Площа земельної ділянки: 10 соток приватизовано
Матеріал будівлі (стіни): кирпич
Під'їзна дорога : насипна
Опалення : встановлено газовий котел
Електроживлення: 220 вольт (1 фаза)

Информация

15 х ходи від залізничного воказлу. Продається будинок. Дві кімнати, кухня, сумісний санвузол (душова кабіна, туалет, електробойлер, насосна станція від колодязю). До будинку підведено водопровід, газ, електроживлення. Новий газовий котел. Встановлено нові радіатори опалення. Є плита на дровах, до якої підключена система опалення (при горінні дров обігрівається весь будинок). Встановлено металопластикові вікна. Подвір’я 10 соток, приватизовано. Збудований гараж з бетонною підлогою, металевими воротами та оглядовою ямою. Городини 4,5сотки. Вхідний погріб. Господарський блок на два входи+гараж. На подвір’ї колодязь в бетонних кільцях. 0667280282 Олександр Петрович

Контакты

Олександр Петрович
0667280282
email

Відповіді на ваші питання:

 • Комісія агенції закладена в суму продажу.Про її вартість Ви дізнаєтесь при огляді нерухомості.
 • В послуги агенції входить: Перегляд нерухомості, підготовка всіх потрібних документів на відчуження, продаж, дарування, спадщина, експертна грошова оцінка майна.
 • Адреса будинку не вказана (тільки приблизне місце розташування)
 • Телефон господаря не вказується.
 • Огляд завжди в присутності продавця, торг тільки з власником.
 • Ми готуємо всі документи для нотаріальних дій згідно чинного законодавстваУкраїни.
 • Надаємо документальну інформацію про відсутність заборон та боргів.
 • Завдяки нашим зусиллям Ви підбираєте найкращий варіант для себе.
 • Для отримання повної інформації бажано телефонуйте у вечірній час до 23.00. Запишіть номер оголошення, щоб легше зрозуміти про що йде мова.
Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)Будинок від господаря !! (Діючий санвузол)