Поиск по номеру


Горячие объявления

Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом. м. Яготин

№ 3043

274 725 грн
(По курсу НБУ 9 990 $)
 торг після огляду 

Описание

Каналізація : не обладнана
Кількість кімнат: 3
Висота потолка: 2,70 метра
Загальна обща площа: 54 кв.м.
Площа земельної ділянки: 5 соток
Матеріал будівлі (стіни): кирпич
Під'їзна дорога : асфальт
Опалення : встановлено газовий котел
Електроживлення: 220 вольт (1 фаза)

Информация

Населений пункт: Яготин
Продається, або обмінюється, частина житлового будинку на двокімнатну квартиру. При обміні розглядаються та беруться до уваги всі можливі варіанти. Загальна площа 54кв.м. Підведено газ, водопостачання, електроенергія. Будинок обладнаний опаленням від газового котла. Підлога дерев’яна, металопластикові вікна, стіни – водоемульсійна покраска. Дві кімнати, одна прохідна, сумісний санвузол (газова колонка для гарячої води, добротна каналізаційна яма), підлога – плитка, нові вхідні двері. Стіни будинку цегляні. Всього подвір’я 9 соток. Городини 4,5 соток. Асфальтний під’їзд. Вартість будинку залежить від вартості двокімнатної квартири.

Контакты

Роман Володимирович
067-285-43-63
email

Відповіді на ваші питання:

  • Комісія агенції закладена в суму продажу.Про її вартість Ви дізнаєтесь при огляді нерухомості.
  • В послуги агенції входить: Перегляд нерухомості, підготовка всіх потрібних документів на відчуження, продаж, дарування, спадщина, експертна грошова оцінка майна.
  • Адреса будинку не вказана (тільки приблизне місце розташування)
  • Телефон господаря не вказується.
  • Огляд завжди в присутності продавця, торг тільки з власником.
  • Ми готуємо всі документи для нотаріальних дій згідно чинного законодавстваУкраїни.
  • Надаємо документальну інформацію про відсутність заборон та боргів.
  • Завдяки нашим зусиллям Ви підбираєте найкращий варіант для себе.
  • Для отримання повної інформації бажано телефонуйте у вечірній час до 23.00. Запишіть номер оголошення, щоб легше зрозуміти про що йде мова.
Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.Обмін на квартиру - Частина будинку з діючим санвузлом.