Поиск по номеру


Горячие объявления

Цегляний будинок на краю міста м. Яготин

№ 3331

299 750 грн
(По курсу НБУ 10 900 $)
 торг після огляду 

Описание

Каналізація : не обладнана
Кількість кімнат: 4
Висота потолка: 2,75 метра
Загальна обща площа: 67 кв.м.
Житлова площа: 51 кв.м.
Площа земельної ділянки: 15 соток приватизовано
Матеріал будівлі (стіни): кирпич
Під'їзна дорога : грунтова
Опалення : встановлено газовий котел
Електроживлення: 220 вольт (1 фаза)

Информация

Окраїна міста Яготина, неподалік від траси Київ-Харків. Продається цегляний житловий будинок, до якого підведено газ, електроживлення, у дворі колодязь. Земельна ділянка 15 соток, приватизована, присвоєно кадастрові номери. Грунтова під’їзна дорога до подвір’я. по вулиці водопровід, є можливість підключення. В будинку дерев’яні вікна, двері та підлога, 4 кімнати. Вхідний погріб, господарський блок, 10 соток городини.

Контакты

Роман Володимирович Щербаков
067-285-43-63
email

Відповіді на ваші питання:

  • Комісія агенції закладена в суму продажу.Про її вартість Ви дізнаєтесь при огляді нерухомості.
  • В послуги агенції входить: Перегляд нерухомості, підготовка всіх потрібних документів на відчуження, продаж, дарування, спадщина, експертна грошова оцінка майна.
  • Адреса будинку не вказана (тільки приблизне місце розташування)
  • Телефон господаря не вказується.
  • Огляд завжди в присутності продавця, торг тільки з власником.
  • Ми готуємо всі документи для нотаріальних дій згідно чинного законодавстваУкраїни.
  • Надаємо документальну інформацію про відсутність заборон та боргів.
  • Завдяки нашим зусиллям Ви підбираєте найкращий варіант для себе.
  • Для отримання повної інформації бажано телефонуйте у вечірній час до 23.00. Запишіть номер оголошення, щоб легше зрозуміти про що йде мова.
Цегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю містаЦегляний будинок на краю міста