Поиск по номеру


Горячие объявления

7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок м. Яготин

№ 3918

288 750 грн
(По курсу НБУ 10 500 $)
 

Описание

Каналізація : не обладнана
Кількість кімнат: 3
Висота потолка: 2,75 метра
Площа земельної ділянки: 6 соток приватизовано
Матеріал будівлі (стіни): шлакобетон обложенный кирпичом
Під'їзна дорога : насипна
Опалення : встановлено газовий котел
Електроживлення: 220 вольт (1 фаза)

Информация

7 хв ходи від залізничного вокзалу. Продається невеликий теплий будинок. Загальна площа 54,9кв.м. Житлова 40,4кв.м. До будинку підведено газ, електроживлення. На подвір’ї міський водопровід. В будинку 3 кімнати, новий газовий котел. Вікна, двері та підлога дерев’яні. Поруч з повір’ям є колодязь, який можна використовувати для поливу. На подвір’ї є господарський блок, два погреба-ями. На одному з погребів погребник. Відстань до вокзалу 500-600 метрів.

Контакты

Роман Володимирович Щербаков
067-285-43-63
email

Відповіді на ваші питання:

  • Комісія агенції закладена в суму продажу.Про її вартість Ви дізнаєтесь при огляді нерухомості.
  • В послуги агенції входить: Перегляд нерухомості, підготовка всіх потрібних документів на відчуження, продаж, дарування, спадщина, експертна грошова оцінка майна.
  • Адреса будинку не вказана (тільки приблизне місце розташування)
  • Телефон господаря не вказується.
  • Огляд завжди в присутності продавця, торг тільки з власником.
  • Ми готуємо всі документи для нотаріальних дій згідно чинного законодавстваУкраїни.
  • Надаємо документальну інформацію про відсутність заборон та боргів.
  • Завдяки нашим зусиллям Ви підбираєте найкращий варіант для себе.
  • Для отримання повної інформації бажано телефонуйте у вечірній час до 23.00. Запишіть номер оголошення, щоб легше зрозуміти про що йде мова.
7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок7 хвилин ходи від Вокзалу продається Житловий будинок