Поиск по номеру


Горячие объявления

Продається будинок неподалік від вокзалу м. Яготин

№ 4158

357 500 грн
(По курсу НБУ 13 000 $)
 

Описание

Каналізація : вигрібна яма
Кількість кімнат: 4
Висота потолка: 2,92 метра
Загальна обща площа: 82,1 кв.м.
Житлова площа: 51,9 кв.м.
Площа земельної ділянки: 10 соток
Матеріал будівлі (стіни): кирпич
Під'їзна дорога : асфальт
Опалення : встановлено газовий котел
Електроживлення: 220 вольт (1 фаза)

Информация

Продається цегляний будинок збудований в 1978 році загальною площею 82,1кв.м. Житлова 51,9кв.м. веранда 4,3кв.м. кладова 3,4кв.м. коридор 7,1кв.м. ванна 2,3кв.м. кухня 12,6кв.м. зала 19,8кв.м. дві спальні кімнати 11,9кв.м. та 9,7кв.м. прихожа 10,5кв.м. Висота стелі 2,92м. Ділянка приватизована 10 соток. Городини 7 соток поруч з подвір’ям (додатково). Асфальтний під’їзд. Колодязь кільцях (22шт.) Погріб-яма, обкладений цеглою. Від дороги встановлено бетонний секційний паркан. Сарай на три входи. Каналізаційна яма, молодий та старий сад. До будинку підведено газ та електроживлення. Встановлено новий газовий котел, насос на системі опалення. Дві кімнати ізольовані, дві прохідні. Дах будинку зроблений під мансарду, є сходи на другий поверх.

Контакты

Роман Володимирович Щербаков
067-285-43-63
email

Відповіді на ваші питання:

  • Комісія агенції закладена в суму продажу.Про її вартість Ви дізнаєтесь при огляді нерухомості.
  • В послуги агенції входить: Перегляд нерухомості, підготовка всіх потрібних документів на відчуження, продаж, дарування, спадщина, експертна грошова оцінка майна.
  • Адреса будинку не вказана (тільки приблизне місце розташування)
  • Телефон господаря не вказується.
  • Огляд завжди в присутності продавця, торг тільки з власником.
  • Ми готуємо всі документи для нотаріальних дій згідно чинного законодавстваУкраїни.
  • Надаємо документальну інформацію про відсутність заборон та боргів.
  • Завдяки нашим зусиллям Ви підбираєте найкращий варіант для себе.
  • Для отримання повної інформації бажано телефонуйте у вечірній час до 23.00. Запишіть номер оголошення, щоб легше зрозуміти про що йде мова.
Продається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалуПродається будинок неподалік від вокзалу