Поиск по номеру


Горячие объявления

Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб. м. Яготин

№ 4240

319 000 грн
(По курсу НБУ 11 600 $)
 

Описание

Каналізація : не обладнана
Кількість кімнат: 4
Висота потолка: 2,60 м.
Загальна обща площа: 62.9 кв.м.
Житлова площа: 36.3 кв.м.
Площа земельної ділянки: 25 соток приватизовано
Матеріал будівлі (стіни): кирпич
Під'їзна дорога : асфальт
Опалення : встановлено газовий котел
Поверх квартири: 1
Електроживлення: 220 вольт (1 фаза)

Информация

Населений пункт: Яготин
15 хв. пішки до центру, продається приватизований великий двір, 25 соток. Підведено газ та електроживлення, асфальтний під’їзд. На подвір’ї цегляний будинок. Загальна площа 63 кв.м., жилова 36,3 кв.м., кухня 7 кв.м. Невисока стеля. Дві кімнати ізольовані , дві прохідні. Посередині будинку стоїть плита, яку можна топить дровами. Підведено парове опалення (якщо топить плиту, то буде опалюватися вся система). Встановлено новий газовий котел. Вікна, двері та підлога дерев’яні. На подвір’ї є сарай на 2 входи, погріб яма з погребником, колодязь.

Контакты

Роман Володимирович Щербаков
067-285-43-63
email

Відповіді на ваші питання:

  • Комісія агенції закладена в суму продажу.Про її вартість Ви дізнаєтесь при огляді нерухомості.
  • В послуги агенції входить: Перегляд нерухомості, підготовка всіх потрібних документів на відчуження, продаж, дарування, спадщина, експертна грошова оцінка майна.
  • Адреса будинку не вказана (тільки приблизне місце розташування)
  • Телефон господаря не вказується.
  • Огляд завжди в присутності продавця, торг тільки з власником.
  • Ми готуємо всі документи для нотаріальних дій згідно чинного законодавстваУкраїни.
  • Надаємо документальну інформацію про відсутність заборон та боргів.
  • Завдяки нашим зусиллям Ви підбираєте найкращий варіант для себе.
  • Для отримання повної інформації бажано телефонуйте у вечірній час до 23.00. Запишіть номер оголошення, щоб легше зрозуміти про що йде мова.
Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.Продається дворище 25 соток, в будинку газ, електрика, колодязь, погріб.